Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w biurze sprzedaży dewelopera

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2019-08-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ippon Barcza Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • dbanie o dobry wizerunek dewelopera
    • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa klientów z bazy
    • bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem
    • budowanie relacji z klientami oraz bieżąca ich obsługa
    • aktualizacja i uzupełniania bazy danych
    • prezentacja nieruchomości
    • wykonywanie przydzielonych zadań
    • raportowanie wyników pracy koordynacja obiegu dokumentów

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia w sprzedaży - najlepiej mieszkań
    • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa budowlanego
    • znajomość ustawy deweloperskiej
    • umiejętność czytania Ksiąg Wieczystych i dokumentacji projektowych
    • dobra znajomość programu Excel
    • znajomość języka angielskiego mile widziane
    • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, prezentacyjne i negocjacyjne
    • umiejętności organizacyjne
    • wysoka kultura osobista
    • radzenie sobie z presją czasu
    • determinacja w realizacji celów
    • otwarcie na nowe wyzwania

    Oferujemy:

    • pracę w biurze sprzedaży dewelopera
    • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
    • narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy z dostępem do internetu, wsparcie zespołu, dodatkowy motywacyjny system wynagradzania, interesującą pracę w przyjaznej atmosferze