Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w biurze sprzedaży dewelopera

INKOM Spółka AkcyjnaO firmie

INKOM Spółka Akcyjna

Nowowiejska 122

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna obsługa leadów przychodzących
  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży, w tym lejków sprzedażowych
  • prezentowanie nieruchomości
  • nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • opracowywanie ofert dla klientów
  • przygotowywanie dokumentacji
  • finalizacja umów z klientami indywidualnymi dot. sprzedaży mieszkań i domów
  • współpraca z prawnikami i notariuszami
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (marketing, księgowość, inwestycje, aranżacje)
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbanie o najwyższy standard obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe
  • znajomość rynku nieruchomości
  • znajomość przepisów regulujących rynek nieruchomości
  • łatwość nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z klientami
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • rozumienie procesów marketingowych
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • swobodę w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wygodne biuro z dobrze wyposażoną kuchnią i własnym miejscem parkingowym

INKOM S.A., firma z branży dewelopersko-budowlanej działająca na rynku od 1997 roku.

www.inkomsa.pl

Doradca klienta w biurze sprzedaży dewelopera, Nowowiejska 122, Śródmieście, Wrocław