Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta w branży laboratoryjnej

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Właściciel marki Labo24.pl poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie ofert handlowych, monitorowanie ofert, przygotowanie dokumentacji przetargowej, kontakt z klientem w sprawach doradztwa technicznego, specyfikacji produktów, terminów realizacji zamówień
    • telefoniczna, elektroniczna i bezpośrednia obsługa klientów firmy
    • wprowadzanie i przetwarzanie danych do systemu finansowo-magazynowego firmy, fakturowanie
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz budowanie nowej bazy klientów
    • osiąganie założonych przez firmę celów sprzedażowych, monitorowanie rynku i konkurencji oraz raportowanie
    • współpraca z pozostałymi pracownikami firmy w zakresie obsługi klienta.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, profil chemiczny
    • doświadczenie w branży laboratoryjnej
    • samodzielność oraz bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
    • znajomość oprogramowania ERP Comarch Optima
    • dobra znajomość pakietu Office
    • doświadczenie w budowaniu nowych rynków zbytu
    • znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, znajomość jęz. czeskiego dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie z ambicjami i silną pozycją w branży
    • bardzo dobrą atmosferę pracy w umotywowanym zespole
    • możliwość wpływania na wyniki firmy oraz kreatywnego budowania rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i opieki zdrowotnej dla pracowników
    • umowę o pracę na pełny etat.

    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania w tytule wiadomości wpisując: 2018/DK Doradca Klienta

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
    Firma Megan wygrała 2. edycję Firmowych Ewolucji!
    Eksperci jednogłośnie zadecydowali – ewolucję najlepiej przeprowadziła firma Megan.
    Połączenie tradycji z innowacją drogą do sukcesu
    Za nami ostatni odcinek drugiej edycji Firmowych Ewolucji.