Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w butiku

HIBOU

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

HIBOU

Mokotowska 45

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w środowisku modowym

  • realizacja zadań związanych z obsługą Klientów w naszym firmowym butiku

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia w sprzedaży

  • odpowiadanie za prezentację powierzchni sprzedażowej

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i kreatywność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami

  • konsekwencja, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • doświadczenie w branży modowej

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze

  • doświadczenie w pracy w butiku

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w branży modowej

  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole i miłej atmosferze

  • motywujący system wynagradzania

  • rabaty pracownicze na oferowany asortyment

  • stałe godziny pracy

HIBOU

HIBOU jest polską marką zajmującą się sprzedażą ekskluzywnej odzieży dla kobiet.

Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, którzy inspirują się nawzajem i motywują do osiągnięcia wspólnych celów.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby do naszego teamu.

Może akurat będziesz to Ty?

Przewiń do profilu firmy