Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca klienta w Call Center

INTERSON

3 0005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, Sam ustalasz grafik pracy
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:prowizja

INTERSON

Fryderyka Chopina 15

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Praca zdalna. Zajmiesz się kontaktem z klientami, którzy przerwali zakupy.

  • To od Ciebie zależy, jakie wyniki osiągniesz. Do kilkuset złotych dziennie.

  • Praca dostępna od 5 do 12 godzin dziennie, w tygodniu i weekendy.

Nasze wymagania

  • Wymagany status studenta i podstawowe doświadczenie sprzedażowe na linii.

  • Wymagamy dużej pewności siebie i asertywnej postawy

  • Oczekiwana dyspozycyjność od 5 godzin dziennie

  • Ciche miejsce pracy i dobry zasięg sieci GSM

To oferujemy

  • Sprzęt firmowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prace zdalną z elastycznym grafikiem

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

O nas

Jesteśmy innowacyjną siecią serwisową oferującą swoje usługi na terenie całej Polski pod marką usterka.pl. To co robimy, robimy najlepiej na rynku. Jako jedyna sieć serwisowa umożliwiamy błyskawiczną rezerwację fachowców on-line, w dwie minuty. Na dziś lub jutro. W stałej cenie i jakości, za którą ręczymy. Tworzymy narzędzia dedykowane dla największych. Współpracujemy z liderami rynku, takimi jak PZU, Tauron, Oferteo czy Impel. Dołącz do nas! Twórz i rozwijaj projekt, który widzi przyszłość klarowniej i wyprzedza swoje czasy.