Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w Call Center

Centrum Badań Rynku i Opinii Publicznej - Łukasz Stachura

umowa o dzieło
6 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 50012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:Praca z reguły w ciągu tygodnia ale można również w sobotę
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 9:00-17:00, Generalnie od 9:00 do 15:00 ale można pracować po dwie godziny dziennie, niekoniecznie codziennie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + prowizja

aleja Jana Pawła II 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów cyfrowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Oczekuję poważnego podejścia do pracy, sprzedając w tygodniu, a nawet w sobotę można uzyskać nawet 20000zł netto B2B

To oferujemy

  • Wypłaty już od pierwszej potwierdzonej sprzedaży

  • Wypłata BLIK

  • Wypłata na konto

  • Przekaz express na poczcie

  • Gotówka osobiście

  • Płacimy tak jak pracownikowi wygodnie

O nas

Zajmujemy się promocją firm, badaniem rynku, wyróżniamy firmy certyfikatami tj. Firma Roku, Czarny Koń Rozwoju Przedsiębiorczości, Złoty Diament Biznesu