Logo Pracuj.pl

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

KAMIL KRAWCZYK Tele Sales

Górczewska 15

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Twoim zadaniem będzie umawianie spotkań handlowych z przedsiębiorcami w zakresie naszej oferty na prąd i gaz (żadna fotowoltaika i branża OZE!)
  • Połączenia, które będziesz wykonywał obejmują wyselekcjonowanych przedsiębiorców dla których jest nasz produkt
  • Obsługa połączeń jest wykonywana przez doskonale działającą platformę, tak aby Twoja praca była jak najbardziej efektywna
  • Dodatkowe obowiązki to raportowanie wyników pracy oraz uzupełnianie danych zebranych podczas rozmów z klientami umówionymi na spotkanie

Nasze wymagania

  • Łatwość w prowadzeniu rozmów (pamiętaj, że nie recytujemy z kartki a swobodnie rozmawiamy z naszymi klientami, oczywiście przy zachowaniu ogólnego konspektu rozmowy)
  • Nastawienie na cele
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Dobra dykcja

To oferujemy

  • PRACA ZDALNA JEST MOŻLIWA PO OKOŁO MIESIĄCU PRACY STACJONARNEJ
  • Stała podstawa wynosząca 20 zł brutto/h
  • Premie w zależności od wyników: od 1000 zł do 4000 zł brutto
  • Średnie wynagrodzenie naszych pracowników to około 5600 zł
  • Dostajesz wypłatę od umówionych spotkań, nie musisz się martwić tym co zrobi handlowiec w terenie, czy podpisze umowę, czy dojedzie do klienta itp.
  • Organizujemy dużo konkursów, tak abyś zawsze był zmotywowany, preferujemy nagrody pieniężne a nie vouchery czy owocowe czwartki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy liderem na rynku energetycznym B2B, sprzedajemy prąd i gaz dla przedsiębiorców (NIE FOTOWOLTAIKĘ). Jesteśmy wewnętrznym działem do spraw umawiania spotkań z przedsiębiorcami dla naszych handlowców terenowych - co oznacza, że pracujemy dla nas samych a nie firm zewnętrznych.

Nasz dział umawiania spotkań powstał miesiąc temu, mamy bardzo duże zapotrzebowanie więc plan na stworzenie struktury jest ambitny. Dołączając do naszego zespołu masz bardzo duże szanse na szybki rozwój.

Co moim zdaniem nasz wyróżnia? Podchodzimy bardzo "ludzko" do naszych zespołów. Jesteśmy nastawieni na cele a nie robienie niepotrzebnych nakazów, zakazów i kar. Jeżeli robisz wyniki w 5 godzin a nie 8, nie ma problemu - pracuj 5. Ułożyłeś swój własny skrypt rozmowy, z którym robisz lepszy wynik niż z naszym? Nie ma problemu, pracuj ze swoim. To są proste przykłady naszego podejścia.

Zapewniamy stały rozwój i szkolenia oraz nagrody motywacyjne.

Nasze biuro znajduję się w odrestaurowanej klimatycznej kamienicy na warszawskiej Woli, panuje w nim atmosfera pozwalająca się skupić na zadaniach a nie sztywna korporacyjna "napinka"

Doradca klienta w Call Center, Górczewska 15, Wola, Warszawa