Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w Centrum Korporacyjnym

Bank PekaoO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfelem Klientów Korporacyjnych - obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych.
  • Realizowanie planów sprzedażowych.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.in. poprzez dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta.
  • Aktywną sprzedaż produktów bankowych - samodzielnie i we współpracy ze Specjalistami Produktowymi.
  • Doradztwo w zakresie finansowania działalności bieżącej i inwestycyjnej Klientów Korporacyjnych (przygotowywanie aplikacji kredytowych, bieżący monitoring kredytów.
  • Dbałość o stałe podnoszenie jakości obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dla Klientów Biznesowych
  • Cechuje Cię inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy
  • Lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz zaufanie Klientów
  • Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office.
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Znasz język angielski.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie dzięki naszym pracownikom!

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie, czy na początku swojej drogi zawodowej, liczy się satysfakcja i zadowolenie ze swojej pracy.

Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! :)

Doradca Klienta w Centrum Korporacyjnym, Toruń