Doradca Klienta w Departamencie Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-01
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-01-31)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od ponad 18 lat Dom Maklerski TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskaliśmy reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług stworzonych z myślą o sukcesie naszych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych,
  • podstawowej znajomości zasad funkcjonowania rynków finansowych,
  • znajomości podstawowych zasad analizy technicznej, technik inwestycyjnych oraz najbardziej popularnych platform transakcyjnych,
  • systematyczności, kreatywności, łatwości nawiązywania kontaktów,
  • orientacji na cele i wyniki,
  • zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy zespołowej.

Dodatkowo punktowane:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta zamożnego,
  • znajomość rynku funduszy inwestycyjnych i usługi zarządzania aktywami (asset management).

Główne zadania na stanowisku to:

  • aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych,
  • kontakty telefoniczne i osobiste w celu budowania i utrzymania relacji z potencjalnymi klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • merytoryczne wsparcie klientów w zakresie doboru rodzaju inwestycji
  • edukacja klientów w zakresie zasad funkcjonowania rynku instrumentów pochodnych i platform transakcyjnych,
  • bieżąca analiza rynków finansowych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + prowizja,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanych domu maklerskim,
  • ciekawą pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów,
  • pakiet rekreacyjny i medyczny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w prestiżowej lokalizacji.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk:

TMS Brokers zastrzega sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."