Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w Dziale Sprzedaży Mieszkań

ARBET Investment Group sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prezentowanie ofert inwestycji realizowanych przez dewelopera w biurze sprzedaży, podczas eventów, dni otwartych i imprez targowych;

  • ustalanie warunków transakcji, w tym udzielanie informacji i wyjaśnień związanych z planowaną transakcją;

  • przygotowywanie i zawieranie umów rezerwacyjnych i umów przedwstępnych sprzedaży, w tym również w formie aktu notarialnego w kancelarii notarialnej poza biurem sprzedaży;

  • przygotowywanie dokumentacji do kancelarii notarialnej w celu podpisania umów;

  • przygotowywanie innych dokumentów związanych z transakcjami (aneksy do umów, pisma, wyjaśnienia, oświadczenia);

  • realizowanie planów sprzedażowych;

  • weryfikacja oferty i informacji umieszczonych na stronach internetowych i portalach internetowych dotyczących inwestycji oraz przekazywanie informacji osobie odpowiedzialnej za wprowadzenie zmian;

  • pozyskiwanie informacji dotyczących inwestycji konkurencyjnych i rynku wtórnego.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze nieruchomości, u dewelopera lub podobne;

  • wykształcenie wyższe;

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i interpersonalne;

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie;

  • znajomość programów pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz realizacji planu sprzedaży;

  • stabilną pracę w firmie deweloperskiej z tradycjami;

  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy;

  • możliwości rozwoju zawodowego.

ARBET Investment Group sp. z o.o.

ARBET Investment Group sp. z o.o., największy deweloper regionu Warmii i Mazur poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Doradca klienta w Dziale Sprzedaży Mieszkań

Przewiń do profilu firmy