Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w dziale usług

Bazarnik Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Bazarnik, niezawodny dostawca wysokiej jakości usług poligraficzno-stemplarskich oraz wiodący sprzedawca ekskluzywnych piór wiecznych i upominków poszukuje
DORADCY KLIENTA W DZIALE USŁUG
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy.
  • Profesjonalizm w kontaktach z Klientem.
  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność posługiwania się programami komputerowymi: Pakiet MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego – minimum podstawowa.
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i/lub dziale reklamacji.
OBOWIĄZKI:
  • Regularna obsługa telefoniczna, mailowa i osobista klientów instytucjonalnych, urzędów i firm w zakresie realizacji umów przetargowych i kontraktów biznesowych na usługi stemplarskie oraz poligraficzne.
  • Koordynacja pracy od przyjęcia zamówienia, produkcji aż po wysyłkę i fakturowanie; obsługa reklamacji.
  • Analiza sprzedaży usług i aktywny ich rozwój do nowych Klientów.
  • Obsługa MS Office, drukarki fiskalnej, terminala kart płatniczych.
ZAPEWNIAMY:
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu w firmie o ugruntowanej pozycji, działającej na rynku od ponad 98 lat.
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Przede wszystkim szukamy pasjonatów o wysokiej kulturze osobistej, systematycznych i komunikatywnych.
Kandydatki i Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do przesyłania aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne