Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w gabinecie badań słuchu

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Amplifon istnieje w 22 krajach i jest światowym liderem w dziedzinie aparatów słuchowych. Zmieniamy sposób podejścia spostrzegania niedosłuchu na całym świecie. Nasza oferta czyni naszą markę naturalnym wyborem dla osób szukających najlepszej opieki i wiedzy specjalistów w zakresie protetyki słuchu. Staramy się zrozumieć indywidualne potrzeby każdego Klienta, oferując najlepsze rozwiązania i doskonałą opiekę. Przyciągamy, rozwijamy i wspieramy najbardziej utalentowanych ludzi, którzy podzielają naszą ambicję, by zmienić życie milionów ludzi na całym świecie W Polsce jesteśmy obecni od 2012 roku i posiadamy 60 gabinetów. W ciągu kilku lat zamierzamy zostać liderem polskiego rynku.

    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania

    • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Amplifon
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Sporządzanie dokumentacji związanej z pracą w oddziale
    • Wsparcie protetyka słuchu
    • Sprzedaż asortymentu
    • Aktywny udział w akcjach marketingowych
    • Przeprowadzanie podstawowych badań słuchu i dopasowań aparatów słuchowych

    Oczekujemy

    • Otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń
    • Doświadczenia w sprzedaży
    • Komunikatywności
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Sumienności i umiejętności organizowania pracy
    • Proaktywności

    Oferujemy

    • Stabilną pracę i umowę o pracę
    • Szkolenia i jaską ścieżkę kariery
    • Prywatną opiekę medyczną Lux Med i kartę MultiSport
    • Benefit Systems – karty podarunkowe na zakupy
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość awansu na stanowiska kierownicze i uczestnictwo w programach międzynarodowych - www.careers.amplifon.com/en/global
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.