Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w niemieckojęzycznym sklepie internetowym

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Bielany

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa Klientów niemieckojęzycznych w zakresie sprzedaży
  • Wsparcie w korzystaniu z oferty sklepu internetowego
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy oraz o aktualnych promocjach
  • Tłumaczenie tekstów ogólnych i technicznych z języka polskiego na język niemiecki
  • Przeprowadzanie analizy cen konkurencji
  • Wsparcie obsługi partnerskich platform sprzedaży takich, jak Ebay, Amazon, Daparto, etc.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Nastawienie na pracę w zespolę
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Miła aparycja

To oferujemy

  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, stabilnej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i wysokie standardy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna)
  • Dofinansowanie lekcji językowych
  • Możliwość rozwoju zarówno pionowego jak i poziomego
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • Biuro w dogodnej lokalizacji Metro Młociny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Chcesz połączyć pasję do motocykli z pracą zawodową?

Zagłębiasz się w tajniki działań marketingowych? Cenisz sobie stabilizację i możliwości rozwoju?

Czekamy właśnie na CIEBIE!

Doradca Klienta w niemieckojęzycznym sklepie internetowym, Zgrupowania AK "Kampinos" 15, Bielany, Warszawa