Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta w placówce bankowej

  • Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, śląskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teren: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

    Oferujemy:
    • Motywujący system wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe oraz premie
    • Pracę w kompetentnym zespole
    • Pakiet szkoleń pozwalających zdobyć niezbędną wiedzę oraz rozwinąć umiejętności związane z wykonywaną pracą
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie
    • Zdolności sprzedażowe
    • Orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

    Zadania:

    • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi
    • Aktywna sprzedaż produktów
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."