Doradca klienta w placówce bankowej

  • Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, śląskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 07.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Teren: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

Oferujemy:
  • Motywujący system wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Pracę w kompetentnym zespole
  • Pakiet szkoleń pozwalających zdobyć niezbędną wiedzę oraz rozwinąć umiejętności związane z wykonywaną pracą
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Zdolności sprzedażowe
  • Orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się