Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Placówce Franczyzowej

  • Wadowice, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom Finansowy QS jest jedną z najdłużej działających firm w branży consumer finance. Od 16 lat z sukcesem rozwijamy sieć agencyjną na terenie całej Polski.

    Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i towarzystwami ubezpieczeń, oferując bogatą paletę kredytów, pożyczek i ubezpieczeń, które są dostępne na jednej platformie.

    Dla naszych Partnerów Biznesowych obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów, Wadowice
    Nr referencyjny: DK/04/2018

    Zakres obowiązków:

    • telefoniczny kontakt z Klientem
    • aktywne pozyskiwanie Klientów, również w formie telemarketingu
    • sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych w obszarze klientów biznesowych i detalicznych
    • realizacja zadań sprzedażowych
    • inicjowanie działań wspierających sprzedaż, w tym marketing bezpośredni
    • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekujemy:

    • wysokiej kultury osobistej
    • komunikatywności
    • znajomości obsługi komputera i programów biurowych
    • zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych, ambicji
    • doświadczenia w obsłudze klienta
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    •  możliwość uzyskiwania dodatkowych benefitów
    • zdobywanie doświadczenia w dużej instytucji finansowej
    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV wraz z dołączoną klauzulą:

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dom Finansowy QS S.A. z siedzibą w Gdańsku (administratora danych) moich danych osobowych w zakresie wskazanym w CV w celu realizacji procesu rekrutacji.Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody/momentu wygaśnięcia obowiązku ich przechowywania wynikającego z przepisów. Mam prawo żądania od administratora: dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres [email protected] z informacją o jej odwołaniu podając w treści maila imię i nazwisko, a w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczył proces rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Przysługuje mi również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim mojego zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.”

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.