Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w Punkcie Obsługi Kredytowej

Ikano BankO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe, zgodnie z wartościami Ikano Bank AB oraz IKEA.
  • Dbanie o rozwój własny przez chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poszerzania wiedzy i pracę nad rozwojem własnym.
  • Aktywne podejmowane działań zmierzających do budowania długofalowej i efektywnej współpracy z IKEA.
  • Wspieranie merytoryczne Sprzedawców w sklepie w zakresie zakupów na raty.
  • Zapewnienie sprawnej, nieprzerwanej i przyjaznej obsługi Klientów IKEA, zmierzającej do zadowolenia oraz budowania długofalowych i satysfakcjonujących relacji z Klientami, podejmując działania zgodnie z regulacjami Ikano Bank AB oraz IKEA.

Nasze wymagania

Poszukujemy otwartych, uśmiechniętych, zmotywowanych, optymistycznie nastawionych do świata, komunikatywnych i dyspozycyjnych osób, gotowych na podjęcie pracy w systemie równoważnym. Osób zaangażowanych w powierzone obowiązki i odpowiedzialnych, które lubią pracować z Klientami, oraz które łatwo nawiązują kontakty oraz skutecznie i umiejętnie potrafią pracować w zespole.

To oferujemy

To stanowisko jest czymś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Da Ci możliwość wpływania na codzienną pracę i przesuwania granic. Wszystko to jest częścią przyjaznej i otwartej kultury korporacyjnej, w ramach której żyjemy według naszych wartości, ciężko pracujemy, bawimy się i działamy mając w świadomości perspektywę długoterminową. Tutaj powstają możliwości, a z nimi rozwój.

Oferujemy:

* umowa agencyjna

* niepełny wymiar zatrudnienia (0.25 etatu z możliwością dopełnienia do 0.5 etatu).

* pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze,

* szeroki pakiet socjalny (m. in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny, social days, 2 godziny dla rodziny).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

Ikano Bank oferuje proste i inteligentne rozwiązania bankowe i finansowe dla Klientów i Partnerów w Europie. Oferujemy między innymi: karty podarunkowe, karty kredytowe, pożyczki, konta oszczędnościowe oraz leasing i faktoring. Dla partnerów detalicznych świadczymy również usługi związane z finansowaniem sprzedaży i zwiększaniem wiedzy o ich Klientach. Ikano Bank obecny jest w Szwecji, Danii, Finlandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech i Austrii oraz Rosji. Grupa Ikano działa w sektorze usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz na rynku nieruchomości i sprzedaży detalicznej. Naszą wizją jest umożliwianie lepszego życia. Wspólnie tworzymy rozwiązanie oparte na uczciwych zasadach i prostocie, które budują wartość naszych klientów. Grupa Ikano powstała w 1988 roku i należy do rodziny Kamprad. Więcej o nas znajdziesz na stronie www.ikanogroup.com.

Aktualne oferty pracodawcy
Ref. no: SZC/DK/2021

Doradca Klienta w Punkcie Obsługi Kredytowej, Szczecin