Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Punkcie Ratalnym

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    DORADCA KLIENTA W PUNKCIE RATALNYM

    Miejsce pracy: Poznań

    Na czym polega praca:

    Na wymaganym stanowisku będziesz odpowiedzialny za bieżącą obsługę klientów w punktach kredytowych.

    Zakres obowiązków:

    Swoją karierę w naszych strukturach rozpoczniesz od szkolenia produktowego, które dokładnie przygotuje Cię do pracy na stanowisku Doradcy Bankowego.

    Poznasz portfolio produktowe oraz systemy obsługi klienta.

    Do Twoich obowiązków będzie należało obsługiwanie klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja ich zdolności kredytowej oraz aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, oferowanie ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku.

    A to wszystko w miłej i otwartej atmosferze!

    Kluczowe kompetencje:

    Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta i znajomość branży finansowej, jednak poszukujemy również osoby bez doświadczenia.

    Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

    Idealny kandydat to osoba dyspozycyjna, z predyspozycjami interpersonalnymi oraz posiadająca min. średnie wykształcenie.

    Dodatkowo cenimy takie cechy jak: dobra organizacje czasu pracy, nastawienie na realizację wyznaczonych celów, zaangażowanie oraz optymizm.

    Benefity:

    Rozpoczynając z nami współprace możesz liczyć na:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie oraz ubezpieczenia medycznego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + system premiowy,
    • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem,
    • pakiet szkoleń wstępnych,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.