Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w Regionalnym Biurze Handlowym

Masterlease

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i kontrahentami

  • Prowadzenie procesu sprzedaży produktów grupy Masterlease

  • Budowanie świadomości i pozycji produktów wśród klientów detalicznych

  • Realizacja planów sprzedaży w podległym regionie

  • Pozyskiwanie klientów na rynku lokalnym

  • Przestrzeganie standardów jakości obsługi

Podział czasu pracy
100%

praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Gotowość do aktywnej sprzedaży i samodzielnej współpracy z klientami

  • Orientacja na cele poparta dotychczasowymi wynikami

  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i prowadzenia prezentacji

  • Umiejętności analityczne

  • Dokładność, systematyczność, terminowość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel, Power Point

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym w branży motoryzacyjnej lub finansowej

  • Wiedza praktyczna poparta szkolenia mi z technik sprzedaży, negocjacji, prowadzenia spotkań handlowych

To oferujemy

  • Współpracę kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Realne szanse rozwoju w firmie o uznanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność przy wykonywaniu obowiązków

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań (samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, laptop)

  • Szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej

  • System świadczeń dodatkowych (dofinansowanie Pakiet Medyczny LuxMed, Karta Multisport, system kafeteryjny)

  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7.00 a 9.00)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • samochód służbowy

  • karta paliwowa

Etapy rekrutacji
1

Zapoznanie się z CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Sprawdzenie kompetencji

4

Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Masterlease

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy