Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w Salonie Firmowym

Samanta - Adamek Sp.J.O firmie

  • Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów w Salonie Firmowym
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Realizacja planów sprzedaży oraz ich raportowanie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność, umiejętność organizowania pracy własnej
  • Uczciwość, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • Ciekawą pracę w środowisku ludzi z pasją oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Samanta - Adamek Sp.J.

SAMANTA – wiodąca firma na polskim rynku bieliźniarskim, zajmująca się produkcją i sprzedażą bielizny damskiej, poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca Klienta W Salonie Firmowym

Doradca Klienta w Salonie Firmowym, Piaseczno