Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w salonie

Jubimax Biżuteria & ZegarkiO firmie

Jubimax Biżuteria & Zegarki

Kazimierza Górskiego 2

Działki Leśne

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków w Salonie w C.H. Riviera:

aktywna sprzedaż i obsługa Klienta,

dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,

dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,

obsługa systemu sprzedaży,

aktywna obsługa procesu reklamacji.

Nasze wymagania

- doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,

- wysokie zdolności komunikacyjne,

- entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,

- wysoka kultura osobista,

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,

- znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

- stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

- pracę w pełnym wymiarze godzin,

- nagrody w programach motywacyjnych,

- pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 2003 roku. Sprzedaż prowadzimy w autoryzowanych Salonach Jubilerskich pod nazwą Jubimax Biżuteria & Zegarki zlokalizowanych w Centrach Handlowych oraz przez kanały internetowe. Oferujemy wyjątkową biżuterię złotą i srebrną, biżuterię modową oraz zegarki.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą takich marek jak: DALL'ACQUA, VERONA, GUESS, TISENTO MILANO, TOMMY HILFIGER, ATLANTIC, ADRIATICA, HUGO BOSS, DIESEL, EMPORIO ARMANI, LACOSTE, MICHAEL KORS, ORIENT, TIMBERLAND, TOMMY HILFIGER, VOSTOK EUROPE.

Doradca klienta w salonie, Kazimierza Górskiego 2, Działki Leśne, Gdynia