Oferta pracy

Doradca Klienta w salonie jubilerskim

POLSKIE SREBRO ZŁOTO ŚWIATA JULIA GEMSER, STEFANIA MIŚKÓW SPÓŁKA CYWILNAO firmie

POLSKIE SREBRO ZŁOTO ŚWIATA JULIA GEMSER, STEFANIA MIŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA

Zakładowa 2/4

Wrocław

Polskie Srebro Złoto Świata to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma jubilerska, która od niemal 30 lat proponuje szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej.

Opis stanowiska / Zadania

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywna sprzedaż oraz doradztwo
  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
  • Dbanie o wizerunek sklepu
  • Bieżące zarządzanie ekspozycją (porządkowanie, uzupełnianie towaru)
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia w Sprzedaży/Obsłudze klienta
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem
  • Dyspozycyjności (zakończona edukacja)
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialności oraz umiejętności organizacji pracy
  • Zainteresowania modą i stylizacją mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych
  • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy