Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w salonie jubilerskim

POLSKIE SREBRO ZŁOTO ŚWIATA JULIA GEMSER, STEFANIA MIŚKÓW SPÓŁKA CYWILNAO firmie

  • Zakładowa 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

POLSKIE SREBRO ZŁOTO ŚWIATA JULIA GEMSER, STEFANIA MIŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA

Zakładowa 2/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Aktywna sprzedaż oraz doradztwo

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem

  • Dbanie o wizerunek sklepu

  • Bieżące zarządzanie ekspozycją (porządkowanie, uzupełnianie towaru)

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w Sprzedaży/Obsłudze klienta

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem

  • Dyspozycyjność (zakończona edukacja)

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy

  • Gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela

Mile widziane

  • Zainteresowanie modą i stylizacją

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych

  • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

  • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych

Polskie Srebro Złoto Świata to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma jubilerska, która od niemal 30 lat proponuje szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej

Przewiń do profilu firmy