Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w Salonie Łazienek

ElementsO firmie

  • Pszczyńska 202a, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Elements

Pszczyńska 202a

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa, doradztwo i sprzedaż asortymentu salonu (wyposażenie łazienek, płytki) do klientów indywidualnych;

  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z architektami i projektantami wnętrz;

  • opracowywanie i przygotowywanie ofert dla współpracujących firm instalacyjno-wykonawczych;

  • monitorowanie realizacji postępowań ofertowych;

  • dbanie o wizerunek salonu i aktualność prezentowanej oferty;

  • bieżące doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • doświadczenie handlowe lub związane z doradztwem/obsługą klienta;

  • zapał do pracy oraz otwartość do przyswajania nowej wiedzy;

  • samodzielność i elastyczność w działaniu;

  • otwartość i predyspozycja do budowania pozytywnych relacji z klientami;

  • wysoka kultura osobista;

  • praktyczna znajomość MS Office;

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży sanitarnej, lecz jeśli jej nie znasz chętnie wszystkiego Cię nauczymy.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalny system premiowy, oparty o osiągane wyniki;

  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole;

  • pełne wsparcie w ramach programu wdrożenia, który pozwoli na poznanie branży, oferowanego asortymentu oraz rozwoju umiejętności sprzedażowo-handlowych;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji;

  • bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

  • możliwość stałego rozwoju kwalifikacji zawodowych.

  • opiekę medyczną i karty Mutlisport

  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa (Multisport)

Elements

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to osoby pełne zapału i energii do działania, tworząc przy tym prężne zespoły profesjonalnie obsługujące klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zainteresowanych prosimy przesłać CV za pomocą przycisku Aplikuj.