Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w salonie Meblowym Black Red White

ARTMAR SMOTERO firmie

  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w salonie meblowym

  • badanie potrzeb i profesjonalne doradztwo produktowe

  • prezentacja oferty oraz wsparcie aranżacyjno - projektowe

  • realizacja obowiązujących standardów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • otwartość, pogodne usposobienie, orientacja na klienta

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów i planów sprzedażowych

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • programy zniżkowe i lojalnościowe

  • długoletnią współpracę

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe