Oferta pracy

Doradca Klienta w salonie Meblowym

ARTMAR SMOTER&KULANICA sp.j.O firmie

ARTMAR SMOTER&KULANICA sp.j.

Mikołaja Kopernika 25a

Kwidzyn

Doradca Klienta w salonie Meblowym Black Red White
Opis stanowiska:
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w salonie meblowym
  • badanie potrzeb i profesjonalne doradztwo produktowe
  • prezentacja oferty oraz wsparcie aranżacyjno - projektowe
  • realizacja obowiązujących standardów

Kwalifikacje i umiejętności:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • otwartość, pogodne usposobienie, orientacja na klienta
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów i planów sprzedażowych
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • programy zniżkowe i lojalnościowe
  • długoletnią współpracę
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101,poz. 926 z późn. zm.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy