Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w Salonie Muzycznym

Przedsiębiorstwo Handlowe "MAGNUS" Piotr Filipowicz

3 0005 500 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:9:00-17:00, w wybrane soboty w godzinach 10:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Wolska 11

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa Klienta,

  • opieka nad działami sklepu stacjonarnego,

  • realizacja zamówień internetowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność gry na dowolnym instrumencie lub znajomość sprzętu DJ, studyjnego, nagłośnieniowego, oświetleniowego,

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę,

  • zdolności negocjacyjne,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość awansu, samorealizacji i rozwoju zawodowego,

  • wysokie zarobki częściowo uzależnione od wyników,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • wynagrodzenie brutto: 3000 - 5500 zł brutto,

  • praca stacjonarna w Salonie Muzycznym w godz. 9:00-17:00 oraz w wybrane soboty w godzinach 10:00-14:00.

Przedsiębiorstwo Handlowe "MAGNUS" www.hurtowniamuzyczna.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Doradca Klienta w Salonie Muzycznym

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu pracuj.pl.