Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w salonie optycznym

EYEPHORIA K. FLORCZAK, M. OCHMAŃSKA Sp.J.O firmie

EYEPHORIA K. FLORCZAK, M. OCHMAŃSKA Sp.J.

Świętej Gertrudy 24

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w budowanie atmosfery w miejscu pracy
  • pozytywne nastawienie do pracy z klientem oraz realizacja powierzonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z klientem
  • realizacja ustalonych standardów
  • odczytywanie wytycznych przygotowanych przez optometrystę lub lekarza okulistę
  • dobór szkieł korekcyjnych
  • troska o estetyczną prezentację towaru w salonie
  • udział w szkoleniach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży optycznej (min. 1 rok)
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • osobista motywacja do rozwoju zawodowego
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • indywidualne podejście do klienta
  • znajomość minimum jednego języka obcego oraz umiejętność przeprowadzania badań refrakcji będzie dodatkowym atutem i może mieć wpływ na wysokość wynagrodzenia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę opartą na współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywujący system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę z markami z segmentu luksusowego i premium
  • przygotowanie merytoryczne pod kątem technik sprzedaży
  • bogaty pakiet szkoleń odpowiadających potrzebom rozwojowym naszych pracowników
  • atrakcyjną lokalizację – miejsce pracy jest usytuowane w dobrze skomunikowanym punkcie miasta

O nas

Eyephoria to okulary największych domów mody na świecie. Kilkadziesiąt marek luksusowych i premium. Wyselekcjonowany wybór najlepszych modeli.

Doradca Klienta w salonie optycznym, Świętej Gertrudy 24, Stare Miasto, Kraków