Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Salonie Optycznym

  • Piastów, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ORLIŃSCY Salony Optyczne s.c.

    www.orlinscy.pl

    ORLIŃSCY Salony Optyczne to firma z 28-letnim doświadczeniem, w której każdy znajdzie produkt lub usługę ściśle dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Oferta obejmuje nie tylko stylowe i eleganckie oprawy okularowe, które podkreślają naturalne piękno twarzy i wzbogacają je o indywidualny rys, ale także soczewki kontaktowe i okularowe, pomiar ostrości wzroku oraz okulary przeciwsłoneczne. Oferujemy wszystko to czego Klienci potrzebują, aby dbać o swoje oczy. Zatrudniamy ok. 40 osób i pragniemy, aby nasze salony kojarzone były z doskonałą obsługą oraz iście rodzinną atmosferą, w której każdy czułby się dobrze. W swojej codziennej pracy kierujemy się zasadami - rzetelność, solidność i uczciwość. Dlatego też gwarantujemy naszym Klientom i Współpracownikom szczerość i nie obiecujemy nic czego nie bylibyśmy w stanie spełnić.

    Miejsce pracy: Piastów, Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy Klienta w salonach:

    CH Wola Park Warszawa Wola
    ul. Górczewska 124 - Mapa

    CH Tesco Warszawa Bemowo
    ul. Górczewska 212/226 - Mapa

    CH Tesco Warszawa Gocław
    ul. Fieldorfa 41 - Mapa

    CH Tesco Warszawa Kabaty
    al. KEN 14 - Mapa

    CH Tesco Piastów
    al. Tysiąclecia 7 - Mapa

    Zadania:

    • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
    • realizacja planów sprzedażowych
    • organizacja czasu pracy
    • dbałość o asortyment i salon
    Wymagania:
    • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w pracę
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność i dynamizm
    • znajomość branży i doświadczenie w handlu będą dodatkowym atutem
    • aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność
    Oferujemy:
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • szkolenia, zarówno dla doświadczonych jak i początkujących w branży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.