Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w salonie optycznym

OPTYK "P.HILARY" MACIEJ GAWLIK

4 0004 500 brutto / mies.
  • Stefana Jaracza 9, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Stefana Jaracza 9

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż okularów oraz asortymentu

  • doradztwo w zakresie produktów i rozwiązań optycznych

  • drobne naprawy okularów

  • dopasowywanie opraw do klienta

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w salonie

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i otwartość na nową wiedzę

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dodatkowym atutem byłoby wykształcenie kierunkowe z zakresu optyki okularowej (niewymagane)