Oferta pracy

Doradca klienta w salonie optycznym

visionoptyk.plO firmie

3 500‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Rynek 18
    Września, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

visionoptyk.pl

Rynek 18

Września

Salony Optyczne VISIONOPTYK posiadają ugruntowaną pozycję na rynku, blisko 20 lat doświadczenia oraz ponad 60 salonów na terenie Polski.

Chętnie nawiążemy długotrwałą współpracę do obsługi salonu optycznego we Wrześni. Poszukujemy osobę na stanowisko Doradcy klienta w Salonie Optycznym.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedaży
  • Utrzymanie najwyższych standardów obsługi
  • Sprzedaż i promowanie oferty firmy
  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów salonu optycznego
  • Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie sklepu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy w Salonie Optycznym
  • Doświadczenie i wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenia w sprzedaży / handlu
  • Komunikatywności
  • Uczciwości i odpowiedzialności
  • Dyspozycyjności
  • Zainteresowania modą
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Optymizmu, inicjatywy

Mile widziane:

  • Ukończone studia wyższe z powiązanych kierunków
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym zakresie godzin
  • Opcjonalnie B2B (własna działalność) na dogodnych warunkach w pełnym zakresie godzin
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Szkolenia branżowe niezbędne do podjęcia pracy na ww. stanowisku
  • W pełni wyposażony, nowoczesny gabinet
  • Pracę w salonach znanej marki z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy