Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w salonie S'portofino

S’portofinoO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Sprzedawcy w sklepach S’portofino to osoby szczególnie ważne dla naszej marki. To właśnie Wam powierzamy na co dzień opiekę nad naszymi Klientami, dbając o ich najlepsze doświadczenia. To Wy zapewniacie odpowiednią ekspozycję naszych produktów i sprawne przyjęcia dostaw. To dzięki Wam możemy zwiększać sprzedaż i tym samym ciągle wspólnie się rozwijać.

Nasze wymagania

  • Jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klientów, czujesz w sobie zespołowego ducha, nie jest Ci obca obsługa komputera, a do tego interesujesz się modą lub sportem to praca idealna dla Ciebie.
  • Realizację zadań na pewno ułatwi Ci komunikatywna znajomość języka angielskiego, ale jej brak nie przekreśla Twoich szans – nadal chętnie Cię poznamy.

To oferujemy

  • umowę o pracę na 1/2, 3/4 lub cały etat – w zależności od Twojej dyspozycyjności,
  • pracę do wyboru w salonach w Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Warszawie, Krakowie lub Polanicy Zdroju,
  • transparentny system premiowy,
  • poczucie stabilności – większość pracowników zostaje z nami na lata, nie przeszkodził nam w tym nawet COVID-19 – udało nam się utrzymać wszystkie stanowiska pracy w naszych salonach,
  • strój służbowy z bieżących kolekcji sportowych marek premium,
  • zniżki na produkty dostępne na stronie www.sportofino.com,
  • profesjonalne szkolenia z asortymentu i obsługi systemu informatycznego,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

S’portofino to multibrand odzieżowy stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Jesteśmy dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy styl i jakość produktów. Niezmiennie od 11 lat podążamy za najświeższymi, światowymi trendami i szukamy najlepszych, technologicznych rozwiązań, aby dostarczać naszym klientom doświadczenie na najwyższym poziomie – zarówno w kwestii mody, jak i sportu. W naszym portfolio mamy ponad 100 marek premium, które można znaleźć w 6 salonach w wyjątkowych lokalizacjach w Polsce oraz w sklepie internetowym www.sportofino.com, działającym na takich rynkach jak: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Francja, Rumunia, Słowacja, Włochy, Hiszpania. Stań się częścią świata S’portofino!

Doradca Klienta w salonie S'portofino, opolskie