Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w salonie sprzedaży dywanów

Brintons Agnella Spółka z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość obsługi,

  • dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd salonu oraz porządek.

Nasze wymagania

  • gotowość do odbycia miesięcznego szkolenia w siedzibie firmy w Białymstoku,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,

  • otwartość na potrzeby Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników,

  • sprawność fizyczna (gotowość do przenoszenia dywanów),

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży home decor.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

  • świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika, kolonii dziecka, świadczenia świąteczne,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenia świąteczne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • świadczenia z ZFŚS

Brintons Agnella sp. z o.o., to jeden z czołowych producentów dywanów i wykładzin w Europie, posiadający ponad 40-letnią tradycję. Agnella powstała z marzeń ludzi, którzy od trzech pokoleń, każdego dnia dbają o to, żeby ich wizja piękna urzeczywistniała się we wnętrzach na całym świecie. Nasze dywany tkane są z najlepszych surowców, z troską o najwyższą jakość wykonania i wyrafinowane wzornictwo. Właśnie tak powstaje perfekcja.Wieloletnie doświadczenie w produkcji dywanów wełnianych i w przetwarzaniu wełny stanowi o naszej przewadze na rynku, jest wyjątkowym dziedzictwem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy