Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w Salonie Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TO BĘDĄ TWOJE SUKCESY. WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ W INEA
    Poszukiwany
    DORADCA KLIENTA W SALONIE SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Poznań

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania

    • doradzanie i dopasowanie oferty INEA do potrzeb klientów
    • aktywna sprzedaż usług INEA
    • obsługa klientów przychodzących do salonu zgodna ze standardami firmy
    • obsługa administracyjna zwieranych umów

    Mile widziane

    • doświadczenie w sprzedaży do klientów indywidualnych
    • chęć do budowania pozytywnych relacji z klientami
    • uśmiech na twarzy :)
    UCZ SIĘ, PODEJMUJ WYZWANIA I STALE
    POSZERZAJ SWOJE KOMPETENCJE.

    Mamy dla Ciebie

    • dostęp do programu świadczeń
    • dofinansowanie wczasów, bony świąteczne
    • kartę Multisport i kafeterię myBenefit
    • prywatną opieka medyczna
    • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwoje na każdym etapie współpracy
    • przypisanego mentora, który pokaże Ci w praktyce jak skutecznie sprzedawać
    • dowolną formę współpracy (sam wybierasz: umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na zasadach firma - firma)
    • gwarantowaną podstawę i prowizje bez limitu

    Masz dodatkowe pytania?

    Zachęcam do kontaktu:

    Mail: joanna.urbanska@inea.com.pl

    LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/joanna-urbanska/

    rekrutacja
    wewnętrzna
    jasna ścieżka
    kariery
    ubezpieczenie
    na życie
    bilety na mecze
    Lecha

    TO TWOJA SZANSA!

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez INEA Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.