Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta w salonie stacjonarnym

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy ekspertami w branży komputerowej. Łączymy technologię z empatią, aby lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów i Pracowników. W codziennej pracy stawiamy na pasję, zaangażowanie i pracowitość. Naszą największą siłą są ludzie. Dzięki jasno określonej wizji tworzymy zespół marzeń. Jest nas już ponad 1100 – dołącz do nas!

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    liczba wakatów – 10
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: kujawsko-pomorskie
    Nr. Ref: DKSS/01/2019

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa Klientów w salonie stacjonarnym
    • Przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru
    • Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego
    • Sprzedaż produktów z oferty firmy

    Wymagania:

    • Wiedza zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartfony, itp.)
    • Zainteresowanie nowymi technologiami
    • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • Dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Pracę w energicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.