Oferta pracy

Doradca klienta w salonie stacjonarnym

x-kom sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługujesz klientów w salonie x-komu.

  • Przyjmujesz, układasz i wydajesz towar.

  • Znasz się na elektronice i udzielasz fachowych porad.

  • Badasz potrzeby klienta i na ich podstawie proponujesz produkty z oferty x-komu.

  • Sprzedajesz produkty z naszej oferty.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: masz doświadczenie w pracy z klientem.

  • Wiedza: posiadasz fachową wiedzę z zakresu sprzętu elektronicznego. Jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

  • Narzędzia: znasz i obsługujesz pakiet MS Office.

  • Pasja: jesteś geekiem technologicznym. W tematach, które dotyczą elektroniki, czujesz się jak ryba w wodzie.

  • Organizacja pracy: pracujesz sumiennie i skrupulatnie. Dobrze organizujesz swoją pracę.

  • Komunikacja: jesteś osobą otwartą, komunikatywną i cechuje Cię wysoka kultura osobista. Uwielbiasz rozmawiać z klientami.

  • Poczucie humoru: masz duży dystans do siebie i kierujesz się zasadą „nic na sztywno” – tacy właśnie jesteśmy.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zgrany zespół handlowy. Naszą siłą jest energia, pasja i współpraca – zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Narzędzia i technologie: korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

  • Stabilne zatrudnienie: oferujemy umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • zajęcia językowe

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Przewiń do profilu firmy