Oferta pracy

Doradca Klienta w salonie stacjonarnym

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klientów w salonie stacjonarnym
  • Przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru
  • Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego
  • Sprzedaż produktów z oferty firmy

Wymagania

  • Wiedza zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartfony, itp.)
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w energicznym zespole

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy