Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w salonie stacjonarnym

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów w salonie stacjonarnym
  • Przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru
  • Fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego
  • Sprzedaż produktów z oferty firmy

Nasze wymagania

  • Wiedza zakresu sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, smartfony, itp.)
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w energicznym zespole

Benefity

  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Doradca klienta w salonie stacjonarnym, Toruń