Oferta pracy

Doradca Klienta w Serwisie Blacharsko-Lakierniczym

ABC Cars Sp. z o.o.O firmie

  • Parowcowa 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

ABC Cars Sp. z o.o.

Parowcowa 2

Warszawa

Serwis Blacharsko-Lakierniczy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy Klienta

Opis stanowiska:

  • obsługa Klientów w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • przyjmowanie zgłoszenia o szkodzie i dokonywanie oględzin,
  • sporządzanie kosztorysów napraw w systemie AUDATEX, DAT oraz praca w systemach wewnętrznych firmy,
  • koordynacja i nadzór nad procesem naprawy,
  • współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód.

Oczekujemy:

  • fachowej wiedzy i doświadczenia w zadaniach związanych z procesem likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • znajomości dokumentów i procedur procesu likwidacji szkody komunikacyjnej,
  • praktycznej znajomości technologii napraw blacharsko-lakierniczych,
  • umiejętności wykonywania kosztorysów napraw z wykorzystaniem programów eksperckich m.in. Audatex, DAT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej - mile widziane,
  • umiejętności realizacji zadań zawodowych w oparciu o realizację określonych wskaźników,
  • entuzjazmu, optymizmu i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędny pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • dobrą atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy