Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Yves Rocher

2 8004 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta według standardów marki;

  • Podejmowanie aktywnych starań wpływających na sprzedaż w sklepie i przez telefon;

  • Przyjmowanie dostaw i dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów w danej kampanii;

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie;

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i poszerzania swoich kompetencji;

  • Umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientem;

  • Entuzjazm i zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Dyspozycyjność;

  • Kultura, uprzejmość i umiejętność odnalezienia się w każdej, również nietypowej sytuacji;

  • Konsekwencja i odpowiedzialność w działaniu;

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie i terminowe wynagrodzenie;

  • Premie uzależnione od wyników;

  • Przewidywalny grafik;

  • Benefity: atrakcyjną zniżkę pracowniczą , oraz darmowe kosmetyki za udział w konkursach;

  • Satysfakcjonującą pracę w przyjaznym zespole;

  • Rozwinięty system szkoleń wstępnych, produktowych i sprzedażowych;

  • Odzież służbową;

O nas

Yves Rocher to francuska marka zajmująca się sprzedażą naturalnych kosmetyków od 1959r. Firma powstała z podziwu dla mądrości matki natury, korzystająca z jej dobrodziejstw i szanująca jej prawa. Marka, która dba o to, by jej działalność w jak najmniejszym stopniu wpływała na środowisko naturalne.

Poszukuje ambitnych konsultantek sprzedaży lubiących wyzwania.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz dbać o siebie i o środowisko naturalne, interesujesz się kosmetykami lub po prostu lubisz ludzi - aplikuj do nas.