Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

4SZPAKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 2004 200 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zgodna z filozofią firmy

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Dbałość o wizerunek sklepu zgodnie z ustalonymi standardami

  • Osiąganie zaplanowanego planu sprzedaży

  • Przyjmowanie oraz uzupełnienie towaru

  • Udział w targach kosmetycznych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że w tym obszarze chcesz się rozwijać

  • Jesteś otwarty/a na ludzi, a praca z klientem daje Ci satysfakcję

  • Twoją pasją są kosmetyki naturalne

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojej wiedzy i posiadanego doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie w ugruntowanej na rynku, popularnej i szybko rozwijającej się marki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formą zatrudnienia

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i kreatywnym zespole

  • Zniżkę na produkty Mydlarni Cztery Szpaki

O nas

Jesteśmy polskim producentem kosmetyków naturalnych. Receptury naszych produktów są proste, więc robią dokładnie to, czego się od nich oczekuje - świetnie działają na skórę i przy okazji nie szkodzą środowisku, bo zawsze produkujemy i pakujemy zgodnie z ideą zero waste. Często to podkreślamy, ponieważ ekologia i etyczna produkcja to ważny element naszej filozofii.

Chcemy być jak najbliżej naszych klientów i reagować na ich potrzeby, więc sprzedaż stacjonarną traktujemy jako jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. Do naszego zespołu szukamy osób z otwartą głową, zaangażowanych i takich, które wniosą ze sobą na pokład Szpaków coś nowego i ciekawego.