Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

ESKOM SEBASTIAN PAWIŃSKI

2 1003 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, Również Niedziele Handlowe
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 10:00-21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Czekoladowa 11

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klienta i sprzedaż produktów

  • dbałość o najwyższy poziom obsługi klienta

  • przyjmowanie sprzętów do naprawy serwisowej

  • dbałość o porządek na wyspie

  • dbałość o odpowiednią ekspozycje produktów

  • raportowanie osiąganych wyników sprzedażowych

  • przyjmowanie dostaw

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Nasze wymagania

Doradca klienta sprzedaż akcesoriów GSM

Teletorium Bielany Wrocławskie Aleja Bielany

Poszukujemy sprzedawcy do stoiska z akcesoriami GSM w C.H. Aleja Bielany.

Praca na wyspie Teletorium obok Empiku, Biura Podróży TUI oraz Tmobile.

* Wymagania:

- dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w godzinach 10-21

- pozytywne nastawienie

- samodzielność w działaniu

- wysoki poziom obsługi klienta

- dobra organizacja pracy

- dobra obsługa programów MS Office, OpenOffice

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa terminala płatniczego

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu, a w szczególności w branży GSM.

* Zakres obowiązków:

- aktywna obsługa klienta i sprzedaż produktów

- dbałość o najwyższy poziom obsługi klienta

- przyjmowanie sprzętów do naprawy serwisowej

- dbałość o porządek na wyspie

- dbałość o odpowiednią ekspozycje produktów

- raportowanie osiąganych wyników sprzedażowych

- przyjmowanie dostaw

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

To oferujemy

  • premię od sprzedaży

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia produktowe

O nas

Wyspa Teletorium z akcesoriami do telefonów oraz innymi mobilnymi gadżetami.