Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

ALL FOR PEOPLE sp. z o.o.O firmie

2 8005 000 brutto / mies.

ALL FOR PEOPLE sp. z o.o.

Generała Władysława Sikorskiego 60

Głogów

Sklep internetowy prowadzony przez firmę ALL FOR PEOPLE SP. Z O.O. w Głogowie

Nowa firma, importer i producent urządzeń elektronicznych.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie magazynu,
  • Pakowanie przesyłek
  • Obsługa klienta,
  • Odbiory i wydawania towarów.
  • Prowadzenie oraz wprowadzanie treści na stronę www.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum techniczne
  • Umiejętności posługiwania się programami
  • Photoshop
  • Subiekt
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Zaangażowanie
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki, elektryki oraz branży IT
  • Posiadanie statusu bezrobotnego - mile widziane.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i ciągłość zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne