Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

KORAB-EWA KORABIEC, ZBIGNIEW KORABIEC sp.j.

3 2004 000 brutto / mies.
  • Toruńska 61, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Toruńska 61

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów (doradztwo, wyceny, zawieranie transakcji, wysyłanie ofert)

  • Obsługa dokumentacji wynikającej z pracy w salonie (spisywanie zamówień, prowadzenie dokumentacji finansowej oraz magazynowej)

  • Przygotowanie towaru do sprzedaży

  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu oraz porządek

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania pozytywnych kontaktów interpersonalnych

  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży rozszerzone o doradztwo związane z aranżacją wnętrz

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

  • sumienność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • wyczucia stylu oraz wrażliwości estetycznej

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pełen Etat

  • Umowa o prace

  • Szkolenia

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Praca jedno zmianowa w stałych godzinach

O nas

Firma Korab sp.j. specjalizuje się przede wszystkim w branży wyposażenia łazienek, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy ofertę o płytki ceramiczne do pomieszczeń i na zewnątrz, zlewozmywaki i baterie kuchenne, oraz sauny. Działamy na rynku od 1999 roku. Obsługujemy klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Obecnie posiadamy trzy oddziały: w Toruniu, Bydgoszczy oraz Inowrocławiu. W każdym z naszych salonów do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowany zespół profesjonalnych sprzedawców, który fachowo doradzi, jak urealnić marzenie o stworzeniu idealnej łazienk