Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

CENTRUM SPRZEDAŻOWE KREDKA EMILIA MELNYK

3 1524 010 brutto / mies.
  • Stawigudzka 7, Jaroty (pow. olsztyński)
    Jaroty (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Stawigudzka 7

Jaroty (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • doradztwo

  • ekspozycja towaru

  • dbanie o wizerunek sklepu, estetykę, czystość i porządek

  • obsługa komputera i urządzeń współpracujących w zakresie procesu sprzedażowego

  • obsługa sklepu internetowego

  • zadania zlecone przez kierownika

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność

  • punktualność

  • kreatywność

  • komunikatywność

  • poczucie estetyki

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • motywacja i chęć do pracy

  • pozytywne nastawienie do otoczenia

  • wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

OFERUJEMY STABILNE ZATRUDNIENIE W PEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY W MIŁEJ ATMOSFERZE.

O nas

CENTRUM SPRZEDAŻOWE KREDKA to firma zaopatrująca hurtowo firmy oraz placówki w materiały biurowe, sprzęt, meble i pomoce edukacyjno-szkolne. Posiadamy rozbudowaną stałą sieć odbiorców na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Poszukujemy pracowników (dwa etaty) do SKLEPU FIRMOWEGO W JAROTACH, UL. STAWIGUDZKA 7 LOK. E - sprzedaż detaliczna oraz internetowa.