Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Firma Handlowo-Usługowa KORIAN s.c. ARTUR KLIMAS,PIOTR WÓJCIKOWSKIO firmie

  • Grunwaldzka 263
    Jaworzno, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Handlowo-Usługowa KORIAN s.c. ARTUR KLIMAS,PIOTR WÓJCIKOWSKI

Grunwaldzka 263

Jaworzno

Bel - Pol to najwieksza ogólnopolska sieć sprzedaży drzwi i podłóg w Polsce. Oddział w Jaworznie to prężnie rozwijająca się jednostka sieci, z ugruntowaną pozycja na rynku, polecana przez klientów Jaworzna i okolic. Przynależność do dużej sieci sprzedaży zapewnia, pozycję lidera na rynku sprzedaży drzwi i podłóg, co za tym idzie stabilne stanowisko pracy, gwarantujace wysokie zarobki i możliwość rozwoju.

Oddział Bel-Pol w Jaworznie poszukuje kandydatów na stanowisko sprzedawcy - doradcy klienta. Praca w sklepie stacjonarnym - nowy, elegancki, duży salon sprzedaży.

Poszukiwane osoby otwarte, wszechstronne, zmotywowane do pracy.

Zakres obowiązków obejmuje: Sprzedaż w sklepie stacjonarnym, pozyskiwanie nowych klientów, sporządzanie ofert, obsługę zamówień, pomiary u klienta, przyjmowanie dostaw, fakturowanie. W zamian oferujemy atrakcyjne zarobki w szybko rozwijającej się firmie, na stabilnym rynku pracy.

Wymagane:

  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Wykształcenie min. średnie
  • Ze względu na konieczność przyjmowania towaru, oferta kierowana do osób gotowych podjęcia się pracy fizycznej

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne zarobki w szybko rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. W naszej firmie zdobędziesz doświadczenie i poznasz rynek branży wykończeniowej. Obecnie rynek branży budowlanej i wykończeniowej, stanowi najpewniejszą gałąź gospodarki, co gwarantuje stałą i bezpieczną posadę dla jego pracowników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne