Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

HYDROS market budowlany

3 5005 000 brutto / mies.
  • Warszawska 22, Kałuszyn
    Kałuszyn, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Warszawska 22

Kałuszyn

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i kompleksowa obsługa klienta

  • Wykonywanie ofert i wycen

  • Obsługa zamówień do dostawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy sprzedaży oraz obsłudze klienta,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Znajomość obsługi komputera, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Mile widziana znajomość programu WF MAG

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie stałe (dużo wyższe od minimalnej płacy) plus premia sprzedażowa oraz uznaniowa

  • Szkolenia branżowe

  • Prace w firmie o ugruntowanej marce i pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego

O nas

Market budowlany HYDROS zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, hydraulicznych oraz wyposażania wnętrz.