Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

ANNA PONIATOWSKA-GROTEK EUROYOUNG

1 9002 500 brutto / mies.
  • Chorzowska 107, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Chorzowska 107

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta

  • obsługa zamówień internetowych

  • dbanie o wizerunek sklepu

  • realizacja bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem salonu

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób, które mają chęć działania, bo jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy punkt wyjścia. Stawiamy na wysoką kulturę osobistą, otwartość i komunikatywność. Cierpliwość oraz błyskotliwość będzie z pewnością ogromnym atutem! Jeżeli masz ochotę napisz kilka zdań o sobie, które pomogą nam dokonać dobrego wyboru ;)

To oferujemy

"Nie ma pożytku z nielubianej pracy..."

Tworzymy miejsce, w którym każdy wnosi coś od siebie, dlatego też zależy nam na Waszej indywidualności. O tym co dajemy jako Pracodawca chętnie porozmawiamy z Wybranymi.

O nas

Lubisz modę, cenisz styl i unikatowość, a jakość ma dla Ciebie kluczowe znaczenie - witaj w naszym świecie. Ekskluzywne marki odzieżowe dla najmłodszych Klientów zgromadzone pod dachem największego na śląsku Centrum Handlowego. Moda dziecięca i młodzieżowa stanowi odrębny segment rynku, nasz Klient to bardzo wymagający Klient, ale jeden uśmiech rekompensuje wszelkie trudy ;)