Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Ciastkożercy.pl

  • Armii Krajowej 67, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Armii Krajowej 67

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wspieranie obsługi klienta w sklepie stacjonarnym

  • przygotowywanie ofert dla klientów

  • wsparcie podczas dekoracji przyjęć i eventów

  • przygotowywanie materiałów graficznych

  • visual merchandising

  • tworzenie opisów produktów

  • obsługa sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji

  • wysokie poczucie estetyki, dbałość o detale

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta

  • umiejętności manualne

  • umiejętności graficzne

  • dobra znajomość social mediów

  • praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności.

  • dostęp do szkoleń z zakresu marketingu internetowego/YouTube/SEO/FinalCut

  • profesjonalne szkolenia cukiernicze

  • zniżki pracownicze na zakup produktów

  • pracę w najsłodszym sklepie w Katowicach 🙂

O nas