Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

GORA sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Plebiscytowa 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + nadgodziny

Plebiscytowa 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

Jako nasz Sprzedawca, Twoim celem będzie budowanie relacji z Klientami detalicznymi i biznesowymi, w tym celu musisz posiąść wiedzę ekspercką o alkoholach. Dodatkowo Twoimi obowiązkami będą opieka nad salonem sprzedaży, kontakt z dostawcami, przygotowywanie ofert dla naszych Klientów.

Możesz liczyć na duże wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń wstępnych z produktów, dostęp do materiałów edukacyjnych, które wesprą Cię w procesie onboardingu. W toku dalszej współpracy proponujemy wyjazdy do winnic, spotkania z winiarzami, spotkania degustacyjne. Okres onboardingu trwa 2 miesiące, w trakcie których powinieneś/ powinnaś zapoznać się z asortymentem głównie w kontakcie z Klientem indywidualnym oraz przy przygotowywaniu ofert dla Klientów biznesowych. Budowanie swojego portfela Klientów biznesowych możesz zacząć od początku, jednak z naszej strony kontakty zostaną Ci przedstawione dopiero po uzyskaniu wystarczającej biegłości w naszej ofercie. Wdrożenie to bardzo ważny etap i podchodzimy do niego z największą starannością i oczekujemy zaangażowania na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

Chcemy współpracować z nienaganną osobą, która doceni kunszt i niuanse naszych produktów i będzie potrafiła zarazić nimi Klientów. Nasza praca w dużej części opiera się na spędzaniu czasu w doborowym towarzystwie, a ogranicza ją wyłącznie wyobraźnia i budżet Klienta - to niezliczona ilość możliwości - szukamy osoby wizjonerskiej, która będzie potrafiła wykorzystać ten potencjał. Produkt jest swawolny, więc poszukujemy osoby zdyscyplinowanej, rzetelnej i uczciwej. Przyzwyczailiśmy Klientów, że niezmiennie w tych samych od prawie 9 lat godzinach pracy jesteśmy gotowi do wyjścia na przeciw ich potrzebom, dlatego punktualność jest cechą obowiązkową (spokojnie... rozumiemy, że czasem trzeba wyskoczyć do apteki, czy do dentysty). Dużym plusem będzie, jeśli rozumiesz czym różni się whisky od whiskey oraz podzielasz naszą pasję do alkoholi, a pasja ta nie przelicza się na ilość promili. Ze względu na kontakt z dostawcami z zagranicy, znajomość języka angielskiego na poziomie B2 zagra mocno na Twoją korzyść.

To oferujemy

Liczymy na trwałą współpracę i proponujemy transparentne warunki zatrudnienia. Praca z nami to uczciwa ewidencja czasu pracy - zapłacimy za każdy kwadrans Twojej efektywnej pracy dla nas. Pracujesz 8 godzin dziennie i po 4 godziny w dwie soboty w miesiącu. Jesteśmy elastyczni - soboty są zawsze do ustalenia. Rozumiemy plany, nagłe wypadki i wyjątkowe okazje. Warunki wynagradzania, w tym system prowizyjny, są precyzyjnie określone w umowie. Wyjątkowe zaangażowanie chętnie nagradzamy premiami uznaniowymi w barterze lub w pieniądzu. Twoje wynagrodzenie podlega negocjacji. Jesteśmy otwarci na Twoje argumenty. Jeśli będziesz osobą, która potrafi budować relacje, Klienci Cię polubią i będzie to miało przełożenie na sprzedaż - docenimy to finansowo. Ponadto nasze produkty będą dla Ciebie zawsze w cenach z rabatem pracowniczym.

ŚCIEŻKA KARIERY:

Myślimy o możliwościach Twojego rozwoju, bo jesteś cennym zasobem. Nasza firma z roku na rok zwiększa obroty, dlatego mamy przesłanki by twierdzić, że jesteśmy rozwijającą się organizacją. Rozwój determinuje tworzenie nowych ról w organizacji. Kolejnym szczeblem awansu będzie odstąpienie stanowiska, na które aplikujesz w tej chwili - nowej osobie i przejście do pracy wyłącznie z Klientem biznesowym. Jesteśmy również otwarci na inicjatywę. Jeśli znajdziesz na siebie pomysł, który będzie w zgodzie z Twoimi zawodowymi ambicjami i celami Whisky & Spirit House - to będzie Twoja rola - po prostu.

O nas

Jesteśmy pasjonatami najwyższej jakości trunków, nasi Klienci cenią nas za pasję, ekspercką wiedzę i ogromną intuicję w oferowaniu najlepszych rozwiązań prezentowych dla Działów Marketingu największych marek. Nie realizujemy planów sprzedażowych i nie stosujemy akwizycji. Oferujemy przygodę, historię - dlatego koncentrujemy starania na budowaniu trwałych relacji z Klientami, którzy podobnie jak my cenią najwyższą kulturę degustacji i delektowania się alkoholami z całego świata. Klienci cenią nas za profesjonalizm, bogatą i unikatową ofertę i dlatego nas polecają.