Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

GRZEJNIKNAWYMIAR.PL Konrad Dłużewski

3 4205 500 brutto / mies.
  • Zofii Nałkowskiej 2A
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Zofii Nałkowskiej 2A

Kielce

Jeśli nie przepadasz za korpo klimatem i chcesz zostać częścią zgranego zespołu z rodzinną atmosferą ta oferta może być tym czego szukasz.

Grzejniknawymiar.pl to polski producent grzejników dekoracyjnych według indywidualnych parametrów. Poszukujemy aktualnie kandydatów do pracy w oddziale handlowym w Kielcach

Handlowiec Stacjonarny – Sprzedawca w branży budowlanej / wykończenia wnętrz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych dla klientów oraz współpracę z głównym salonem w Radomiu.

Główny zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;
  • Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;
  • Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Obsługa sprzedaży internetowej;
  • Praca pn.-pt. 10:00-18:00, sb. 10:00-14:00

Od idealnych kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów;
  • Mile widziane oświadczenie w branży;
  • Predyspozycje zawodowe: komunikatywność, otwartość, orientacja na klienta, obsługa klienta, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, dbałość o miejsce pracy.
  • Mile widziana obsługa programów graficznych np. Corel Draw.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Szkolenia;
  • Premie od obrotu.

Ogłoszenie archiwalne